سایت رسمی اتحادیه صنف تولیدکنندگان و فروشندگان لوازم یدکی خودرو و ماشین آلات راهسازی تهران

نسخه آزمایشی

فراخوان ارائه نظرات در خصوص ساخت زمین اتحادیه

همانطور که وعده کرده بودیم بنا داریم کار ساخت زمین اتحادیه که بیش از دو دهه است بلااستفاده رها شده است را آغاز کنیم. ازآنجائیکه به طور حتم و یقین این کار بزرگ با استفاده از خردجمعی و ظرفیت های درون صنف بسیار بهتر انجام خواهد شد موضوع را با شما عزیزان در میان می‌گذاریم.

 

اطلاعات پایه

قطعه زمینی به مساحت تقریبی 1750 متر در خیابان قائدی کمی جلوتر از محل فعلی اتحادیه (بین خیابان ظهیرالاسلام و صفی علیشاه) سالها پیش برای احداث بنای بزرگتری برای اتحادیه خریداری شده است. اما کار ساخت آن به دو دلیل تاکنون صورت نگرفته است. اول آن که سازمان میراث فرهنگی خواهان احداث بنایی با معماری و شکل ساختمان قبلی آن (کلاه فرنگی) است. که این درخواست به دلایل مختلف ناصحیح و قابل حل و فصل است. مسئله دوم هزینه ساخت است که با توجه به این که تنها محل تامین بودجه آن فروش ساختمان فعلی اتحادیه است و آن هم کفاف ساختمانی متناسب با این زمین و نیازهای اتحادیه را نمی دهد.

 

پیشنهادهای قابل بررسی

1.مشارکت با سازندگان حرفه‌ای، توانمند و قابل اعتماد – بدون پرداخت وجه و دریافت بنای ساخته شده معادل پول زمین

در این صورت در واقع اتحادیه بنای مورد نظر خود را دریافت کرده و الباقی بنا به سازنده می‌رسد. با فروش ساختمان فعلی اتحادیه نیز ساختمان جدید به صورتی مدرن تجهیز خواهد شد.

2.مشارکت با اعضای اتحادیه به صورتی که  اعضا هزینه ساخت کل بنا را پرداخت کرده و به نسبت هزینه پرداختی سهمی از ساختمان دریافت کنند. این سهم قابل فروش و واگذاری به غیر خواهد بود.

3.مشارکت با اعضای اتحادیه با ترتیب بند 2 ولی با این تفاوت که اعضا سهم خود را فقط به اتحادیه به قیمت روز بفروش برسانند. بدیهی است تا زمانی که اتحادیه بتواند سهم ایشان را خریداری کنند اعضا می توانند سهم خود را اجاره دهند.

پیشنهاد های دیگری که اعضا مطرح کنند

خواهشمنداست نظرات یا پیشنهادهای خود را در پیام رسان بله یا تلگرام به شماره 09201260072 ارسال فرمایید.

هیات مدیره اتحادیه

ما در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید: 

پرسشنامه اتحادیه در خصوص طرح شناسه کالا: 

مایلم جواب دهم