سایت رسمی اتحادیه صنف تولیدکنندگان و فروشندگان لوازم یدکی خودرو و ماشین آلات راهسازی تهران

نسخه آزمایشی

نمایندگی، پل ارتباطی بین مصرف کننده و تولید کننده

به گزارش روابط عمومی اتحادیه، سید امیراحمد نواب کاشانی، عضو هیئت مدیره اتحادیه صنف تولید کنندگان و فروشندگان لوازم یدکی خودرو و ماشین‌آلات تهران در جلسه هم اندیشی اعضای هیات مدیره انجمن سازندگان قطعات و مجموعه‌های خودرو کشور و اتحادیه صنف تولید کنندگان و فروشندگان لوازم یدکی خودرو گفت: اعتماد یکی از نیازهای مصرف کننده بوده و در بحث برندسازی بسیار مهم تلقی می‌شود. نمایندگی پلی بین مصرف کننده و تولید کننده است که اعتماد مصرف کننده را به دنبال دارد.

نواب کاشانی بیان داشت: در حوزه کسب وکار، اعتماد مصرف کننده از ارکان بسیار مهم و از نیازهای مخاطب است. هنگامی که بین مصرف کننده و تولید کننده تعامل برقرار شود اعتماد به طور خودکار حاصل می‌شود.

 این فعال صنفی ادامه داد: پل ارتباطی بین تولید کننده و مصرف کننده، فروشنده نام دارد. اگر فروشنده در قالب نمایندگی، به فعالیت بپردازد، مصرف کننده ارتباط نزدیک‌تری را با تولید کننده برقرار می‌کند.

وی افزود: مسئله اعتماد در باب برندسازی، بسیار مهم است، چرا که هنگامی که اعتماد شکل می‌گیرد، مخاطب ناخودآگاه سعی دارد تمامی محصولات مورد نیازش را از برندی که بیشترین ارتباط را با او داشته تهیه کند. برای مثال، هنگامی که مصرف کننده متوجه شود برندی وجود دارد که کالا را در صورت عیب و نقص، مرجوع یا تعویض می‌کند، تمامی قطعات مورد نیازش را از نمایندگی آن برند تهیه می‌کند.

سید امیراحمد نواب کاشانی، عضو هیئت مدیره اتحادیه صنف تولید کنندگان و فروشندگان لوازم یدکی خودرو و ماشین‌آلات تهران تاکید کرد: قطعه‌سازان با هدف افزایش قدرت اجرایی و  برندسازی باید با مصرف کننده در ارتباط باشند که این ارتباط در چارچوبی به نام نمایندگی میسر می‌شود. تولید کنندگان قطعات، با تاسیس نمایندگی در سرتاسر کشور می‌توانند بستری را برای تعامل سازنده و فعال با مصرف کننده ایجاد کنند.

ما در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید: 

پرسشنامه اتحادیه در خصوص طرح شناسه کالا: 

مایلم جواب دهم