سایت رسمی اتحادیه صنف تولیدکنندگان و فروشندگان لوازم یدکی خودرو و ماشین آلات راهسازی تهران

نسخه آزمایشی

شبکه توزیع و تولید، لازم و ملزوم یکدیگر هستند

به گزارش روابط عمومی اتحادیه، ناصر سبزیان، نائب رئیس اتحادیه صنف تولید کنندگان و فروشندگان لوازم یدکی خودرو و ماشین‌آلات تهران در جلسه هم اندیشی اعضای هیات مدیره انجمن سازندگان قطعات و مجموعه‌های خودرو کشور و اتحادیه صنفی تولید کنندگان و فروشندگان لوازم یدکی خودرو تهران گفت: ارتباط قطعه‌سازان و عرضه کنندگان قطعات بسیار ضروری است چرا که شبکه توزیع و تولید، لازم و ملزوم یکدیگرند.

ناصر سبزیان شبکه توزیع و تولید را وابسته به یکدیگر خواند و اظهار کرد: بخش تولید و توزیع لازم و ملزوم یکدیگرند. انجمن سازندگان قطعات و مجموعه‌های خودرو و اتحادیه تولید کنندگان و فروشندگان لوازم یدکی خودرو به یکدیگر وابسته بوده و باید با یکدیگر رابطه و تعامل نزدیکی داشته باشند.

این فعال صنف تولید و فروش لوازم یدکی خودرو در ادامه تصریح کرد:  بخشی از تولیدات انجمن سازندگان قطعات و مجموعه‌های خودرو،  به بازار فروش لوازم یدکی راه می‌یابد و بخشی دیگر به دو خودروساز بزرگ کشور عرضه می‌شود. امروزه حیات قطعه‌سازان به خودروسازان وابسته است. در صورتی که با اعتماد شبکه توزیع و تولید که در واقع قطعه‌سازان و عرضه‌ کنندگان قطعه‌اند، می‌توان از بروز مشکلات این چنینی جلوگیری کرد.

ناصر سبزیان، نائب رئیس اول اتحادیه صنف تولید کنندگان و فروشندگان لوازم یدکی خودرو و ماشین‌آلات تهران خاطر نشان شد:  همیشه، دستورات از مقامات بالا ارائه شده و توسط اصناف و مقامات پایین اجرا شده است.  اگر هنگام وضع قوانین، از کارشناسان خبره صنفی استفاده شود؛  بسیاری از چالش‌ها حل می‌شود. در صورتی که اصناف و شبکه تولید و توزیع در مجلس و سایر سازمان‌ها نماینده داشته باشند، قوانین بسیار کارآمدتری به جامعه عرضه می‌گردد؛ برای مثال، در مقوله طرح شناسه کالا و کد رهگیری، اگر کارشناسان صنفی در تدوین طرح شرکت می‌کردند قطعاً قانونی کامل‌تر و جامع‌تر حاصل می‌شد.

ما در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید: 

پرسشنامه اتحادیه در خصوص طرح شناسه کالا: 

مایلم جواب دهم