سایت رسمی اتحادیه صنف تولیدکنندگان و فروشندگان لوازم یدکی خودرو و ماشین آلات راهسازی تهران

نسخه آزمایشی

حضور سید احمد طباطبایی در خوی

سید احمد طباطبایی نائب رئیس اتحادیه به نمایندگی از اعضای هیات مدیره و خیرین صنفی و گروه امداد در چند روز گذشته در خوی حاضر شد و از نزدیک در جریان امدادرسانی به مردم شهرستان خوی قرار گرفت.

در همین راستا این عضو هیات مدیره در گفتگو با روابط عمومی اتحادیه با اشاره به سطح رسیدگی به مردم گفت: هرچند از نظر برودت هوا شهرستان خوی بسیار سرد است و مردم از نظر روانی و اضطراب در شرایط نامطلوبی هستند اما از نظر ارسال چادر به شهرستان اقدامات خوبی صورت گرفته و چادر در میان مردم توزیع شده است.

 با اشاره به حجم خسارت‌ها گفت: خانه‌هایی که به صورت اصولی ساخته شده بودند کمتر آسیب دیده است و بیشترین آسیب در نقاط محروم و روستای پیرورق بوده و اقشار محروم منطقه به شدت در شرایط بدی قرار دارند.

عضو هیات مدیره اتحادیه لوازم یدکی خودرو با اشاره به کمک‌های صنف به خبرنگار قطعات خودرو گفت: بیش از ۶۰۰ میلیون تومان از سوی اعضای اتحادیه جمع آوری شده که برای خرید پتو، بخاری برقی و چادر استفاده شده است.

وی با تاکید بر اینکه با افرادی در منطقه ارتباط صمیمی دارد گفت: با توجه به صنف خیر لوازم یدکی همواره در کنار مردم بوده‌ایم و از سوی گروه امداد صنف این آمادگی وجود دارد در صورت خرابی مدارس برای ترمیم یا بازسازی مدارس یا برخی خانه‌ها اقدام لازم صورت گیرد.

سید احمد طباطبایی در پایان گفت: صنف لوازم یدکی خودرو در بلایای طبیعی مختلف در سریع‌ترین زمان ممکن با جمع آوری کمک خیرین صنف در کنار مردم بوده است.

ما در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید: 

پرسشنامه اتحادیه در خصوص طرح شناسه کالا: 

مایلم جواب دهم